Me olemme sinua varten

Löydät yhteyshenkilösi alta nimellä tai tittelillä etsimällä. Tai heitä pallo kenelle tahansa meistä, niin kokoamme sinulle parhaan asiantuntijajoukon.

Yhteystiedot

Mediamyynnissä palvellaan kesälläkin. Katso täältä kuka Sinua auttaa tarvittaessa heinäkuussa.

Helsinki
Maistraatinportti 1
00015 Otavamedia

Turku
Tykistökatu 4
20520 Turku

Puhelin
(09) 15 661

Sähköpostiosoitteemme
etunimi.sukunimi@otava.fi

Hei Otavamedia OMAn asiakas! Deskimme palvelee yrityksesi kaikissa oman median tarpeissa. Ota yhteyttä OmaDesk@otava.fi tai päivystysnumeroomme 050 501 8276.

Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus:
003701968072 (Otavamedia Oy)
Operaattoritunnus: BAWCFI22

Välittäjä: Basware
Y-tunnus: 0196807-2 alv. rek
VAT-tunnus: FI01968072

Laskutusosoite
Otavamedia Oy
PL 298
00026 BASWARE

contact-filter ad sample
Marina Ahlberg
Mediakoordinaattori
marina.ahlberg@otava.fi
+358 400 451 933
contact-filter ad sample
Maria Ahoranta
Myyntipäällikkö
maria.ahoranta@saarsalo.fi
+358 44 243 3519
contact-filter ad sample
Niina Ahtee
Kampanjasuunnittelija
niina.ahtee@otava.fi
+358 40 7588 664
contact-filter ad sample
Heikki Aitola
Business Manager
heikki.aitola@otava.fi
+358 50 355 8939
contact-filter ad sample
Jens Allos
Programmatic Manager
jens.allos@otava.fi
+358 40 768 3332
contact-filter ad sample
Kari Anttila
Tutkimuspäällikkö
kari.anttila@otava.fi
+358 40 5414 279
contact-filter ad sample
Mia Bonetti
Markkinointipäällikkö
mia.bonetti@otava.fi
+358 40 521 1152
contact-filter ad sample
Tuuli Eerola
Asiakasvastaava tuottaja
tuuli.eerola@otava.fi
+358 50 467 1342
contact-filter ad sample
Marita Enqvist
Key Account Manager
marita.enqvist@otava.fi
+358 400 656 757
contact-filter ad sample
Anneli Frantti
Head of Customer Group
anneli.frantti@otava.fi
+358 40 751 4505
contact-filter ad sample
Sanna Grav
Tuottaja, liikkuva kuva
sanna.grav@otava.fi
+358 44 548 7546
contact-filter ad sample
Jaakko Haapakangas
Johtaja, Otava Markkinapaikat Oy
jaakko.haapakangas@otava.fi
+358 40 504 5240
contact-filter ad sample
Samppa Haapio
Asiakasvastaava tuottaja
samppa.haapio@otava.fi
+358 40 522 6618
contact-filter ad sample
Anna Haikarainen
Kaupallinen tuottaja
anna.haikarainen@otava.fi
+358 40 7171 032
contact-filter ad sample
Mikko Hallikainen
Tuottaja, webcast
mikko.hallikainen@otava.fi
+358 50 591 5509
contact-filter ad sample
Satu Halmesaari (Opintovapaalla)
Kaupallinen tuottaja
satu.halmesaari@otava.fi
+358 44 048 7401
contact-filter ad sample
Merja Haverinen
Liiketoimintajohtaja
merja.haverinen@otava.fi
+358 50 386 0672
contact-filter ad sample
Sanna Havukainen (Vanhempainvapaalla)
Asiakkuuspäällikkö
sanna.havukainen@otava.fi
+358 50 492 2713
contact-filter ad sample
Auli Honkanen
Kaupallinen tuottaja
auli.honkanen@otava.fi
+358 40 649 0918
contact-filter ad sample
Anna Huuhtanen (Vanhempainvapaalla)
Kaupallinen tuottaja
anna.huuhtanen@otava.fi
+358 50 380 4576
contact-filter ad sample
Johanna Hytönen
Head of Customer Group
johanna.hytonen@otava.fi
+358 44 571 0705
contact-filter ad sample
Leena Hyyryläinen
Media-assistentti
leena.hyyrylainen@otava.fi
+358 50 310 6792
contact-filter ad sample
Kirsikka Isohanni
Liiketoimintapäällikkö
kirsikka.isohanni@otava.fi
+358 50 310 3137
contact-filter ad sample
Tuija Isosuo
Asiakaspalvelupäällikkö
tuija.isosuo@otava.fi
+358 50 310 3102
contact-filter ad sample
Veli-Pekka Jaatinen
Asiakkuusjohtaja
veli-pekka.jaatinen@otava.fi
+358 400 684 364
contact-filter ad sample
Kati Jalagin
Tuottaja
kati.jalagin@otava.fi
+358 40 736 7257
contact-filter ad sample
Anne Joukainen
Myyntipäällikkö
anne.joukainen@otava.fi
+358 50 310 3081
contact-filter ad sample
Verna Julkunen
Asiakasvastaava tuottaja
verna.julkunen@otava.fi
+358 50 586 1825
contact-filter ad sample
Tuomo Julmala
Key Account Manager
tuomo.julmala@otava.fi
+35850 494 9315
contact-filter ad sample
Jenni Juntunen
Asiakasvastaava tuottaja
jenni.juntunen@otava.fi
+358 50 327 5649
contact-filter ad sample
Miika Kainu
DOP, Editori
miika.kainu@otava.fi
+358 50 438 0894
contact-filter ad sample
Maija Kajanto
Tuottaja
maija.kajanto@otava.fi
+358 50 568 0332
contact-filter ad sample
Erno Kalalahti
Kaupallinen tuottaja
erno.kalalahti@otava.fi
+358 40 840 0723
contact-filter ad sample
Tanja Kallio
Business Manager
tanja.kallio@otava.fi
+358 41 462 9066
contact-filter ad sample
Jaana Kalliokoski
Asiakasvastaava tuottaja
jaana.kalliokoski@otava.fi
+358 40 725 7040
contact-filter ad sample
Satu Karppinen (Virkavapaalla)
AD
satu.karppinen@otava.fi
+358 40 762 3400
contact-filter ad sample
Maarit Kauppinen
Head of Customers
maarit.kauppinen@otava.fi
+358 40 525 9190
contact-filter ad sample
Jani Koivunen
Asiakkuusjohtaja
jani.koivunen@otava.fi
+358 40 514 1671
contact-filter ad sample
Jari Koskelo
Myyntipäällikkö
jari.koskelo@otava.fi
+358 40 527 9890
contact-filter ad sample
Juha Koski
Tuottaja/tuotantovastaava, webcast
juha.koski@otava.fi
+358 50 310 7635
contact-filter ad sample
Juha Kurvinen
Myyntipäällikkö
juha.kurvinen@otava.fi
+358 40 541 5787
contact-filter ad sample
Essi Kuula (Vanhempainvapaalla)
AD
essi.kuula@otava.fi
+358 40 747 5272
contact-filter ad sample
Risto Laine
Asiakkuusjohtaja
risto.laine@otava.fi
+358 400 678 188
contact-filter ad sample
Tommi Lammi
Myyntipäällikkö
tommi.lammi@otava.fi
+358 40 159 9911
contact-filter ad sample
Päivi Leinonen
Mediakoordinaattori
paivi.leinonen@otava.fi
+358 44 072 0731
contact-filter ad sample
Suvi Maukonen (Vanhempainvapaalla)
Asiakasvastaava tuottaja
suvi.maukonen@otava.fi
+358 400 717 729
contact-filter ad sample
Jukka Mildh
Head of Customer Relations Group
jukka.mildh@otava.fi
+358 400 711 835
contact-filter ad sample
Paula Määttä
Content manager
paula.maatta@otava.fi
+358 50 529 3733
contact-filter ad sample
Mikko Nykänen
Myyntijohtaja
mikko.nykanen@saarsalo.fi
+358 40 567 6400
contact-filter ad sample
Maarit Nykänen
Vastaava tuottaja
maarit.nykanen@otava.fi
+358 40 717 1726
contact-filter ad sample
Joona Paavola
Kehityspäällikkö, liikkuva kuva
joona.paavola@otava.fi
+358 50 377 6601
contact-filter ad sample
Anne Penttilä
Asiakasvastaava tuottaja
anne.penttila@otava.fi
+358 44 222 6884
contact-filter ad sample
Roope Permanto
Valokuvaaja
roope.permanto@otava.fi
+358 50 567 1735
contact-filter ad sample
Harri-Pekka Pietikäinen
Kaupallinen tuottaja
harri-pekka.pietikainen@otava.fi
+358 45 132 3506
contact-filter ad sample
Jukka Pulkkinen
Head of Digital Media Sales
jukka.pulkkinen@otava.fi
+358 50 390 4851
contact-filter ad sample
Piia Pöyhönen
Kampanjasuunnittelija
piia.poyhonen@otava.fi
+358 50 390 4880
contact-filter ad sample
Lea Rasimus
Media-assistentti
lea.rasimus@otava.fi
+358 50 390 4883
contact-filter ad sample
Thomas Reenpää
Kaupallinen tuottaja
thomas.reenpaa@otava.fi
+358 44 569 4833
contact-filter ad sample
Henrik Reenpää
Tuottaja
henrik.reenpaa@otava.fi
+358 45 132 3345
contact-filter ad sample
Outi Rinne
Mediakoordinaattori
outi.rinne@otava.fi
+358 400 418 585
contact-filter ad sample
Paula Ristimäki
Asiakasvastaava tuottaja
paula.ristimaki@otava.fi
+358 40 775 8019
contact-filter ad sample
Aki Ronkainen
Myyntipäällikkö
aki.ronkainen@otava.fi
+358 50 310 3133
contact-filter ad sample
Helena Räikkönen
Myyntipäällikkö
helena.raikkonen@otava.fi
+358 40 848 6900
contact-filter ad sample
Jere Saarelainen
UI/UX-suunnittelija
jere.saarelainen@otava.fi
+358 41 432 9831
contact-filter ad sample
Kari Salko
Myyntipäällikkö
kari.salko@otava.fi
+358 400 604 133
contact-filter ad sample
Mikko Salmensuo
Myyntipäällikkö
mikko.salmensuo@saarsalo.fi
+358 44 777 5112
contact-filter ad sample
Salla Salokanto
Asiakasvastaava tuottaja
salla.salokanto@otava.fi
+358 40 754 9349
contact-filter ad sample
Katja Sampo
Tutkimuspäällikkö
katja.sampo@otava.fi
+358 40 765 3335
contact-filter ad sample
Tiina Sihvonen
Kampanjasuunnittelija
tiina.sihvonen@otava.fi
+358 50 304 8161
contact-filter ad sample
Harri Silvonen
Myyntipäällikkö
harri.silvonen@otava.fi
+358 400 608 766
contact-filter ad sample
Mats Stenvall
Kaupallinen tuottaja
mats.stenvall@otava.fi
+358 400 443 322
contact-filter ad sample
Fredrik Ström
Myyntipäällikkö
fredrik.strom@otava.fi
+358 40 575 2535
contact-filter ad sample
Riku Suuriniemi
Myyntiryhmäpäällikkö
riku.suuriniemi@saarsalo.fi
+358 40 708 8564
contact-filter ad sample
Jaana Suviola-Suni
Kampanjasuunnittelija
jaana.suviola-suni@otava.fi
+358 40 594 1309
contact-filter ad sample
Kati Särkelä
Asiakasvastaava tuottaja
kati.sarkela@otava.fi
+358 50 557 6686
contact-filter ad sample
Tomi Takanen
Johtaja, BtoB myynti
tomi.takanen@otava.fi
+358 50 310 3052
contact-filter ad sample
Henna Tanskanen
Asiakasvastaava tuottaja
henna.tanskanen@otava.fi
+358 45 120 4801
contact-filter ad sample
Väinö Teittinen
AD, Consept Designer
vaino.teittinen@otava.fi
+358 40 717 2616
contact-filter ad sample
Antti Tikkanen
Myyntipäällikkö
antti.tikkanen@otava.fi
+358 45 842 7800
contact-filter ad sample
Timo Toiviainen
Asiakasvastaava tuottaja
timo.toiviainen@otava.fi
+358 50 301 3855
contact-filter ad sample
Linda Tverin
Tuotepäällikkö, Customer Insight
linda.tverin@otava.fi
+358 40 569 2856
contact-filter ad sample
Diana Törnroos
Asiakkuuspäällikkö
diana.tornroos@otava.fi
+358 40 539 1896
contact-filter ad sample
Minna Vaarala
Mediasuunnittelija
minna.vaarala@otava.fi
+358 40 849 5181
contact-filter ad sample
Niko Vahtera
Key Account Manager
niko.vahtera@otava.fi
+358 50 359 0577
contact-filter ad sample
Jari Vehola
Myyntipäällikkö
jari.vehola@otava.fi
+358 500 929 806
contact-filter ad sample
Tea Vihersaari
Markkinointikoordinaattori
tea.vihersaari@otava.fi
+358 40 706 4859
contact-filter ad sample
Tarja Vilhunen
Mediakoordinaattori
tarja.vilhunen@otava.fi
+358 50 310 3021
contact-filter ad sample
Taru Virtanen (vanhempainvapaalla)
Asiakasvastaava tuottaja
taru.virtanen@otava.fi
+358 400 328 919
contact-filter ad sample
Milla Wiksten
Markkinointijohtaja
milla.wiksten@otava.fi
+358 40 700 1861
contact-filter ad sample
Virpi Åberg
Key Account Manager
virpi.aberg@otava.fi
+358 40 709 3137
contact-filter ad sample
Maria Öfverström
Asiakasvastaava tuottaja
maria.ofverstrom@otava.fi
+358 40 524 1600
contact-filter ad sample
Riku Österlund
Head of Visual Design and Production
riku.osterlund@otava.fi
+358 50 389 2949