Me olemme sinua varten

Löydät yhteyshenkilösi alta nimellä tai tittelillä etsimällä. Tai heitä pallo kenelle tahansa meistä, niin kokoamme sinulle parhaan asiantuntijajoukon.

Yhteystiedot

Helsinki
Maistraatinportti 1
00015 Otavamedia

Turku
Tykistökatu 4
20520 Turku

Puhelin
(09) 15 661

Sähköpostiosoitteemme
etunimi.sukunimi@otava.fi

Hei Otavamedia OMAn asiakas! Deskimme palvelee yrityksesi kaikissa oman median tarpeissa. Ota yhteyttä OmaDesk@otava.fi tai päivystysnumeroomme 050 501 8276.

Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus:
003701968072 (Otavamedia Oy)
Operaattoritunnus: BAWCFI22

Välittäjä: Basware
Y-tunnus: 0196807-2 alv. rek
VAT-tunnus: FI01968072

Laskutusosoite
Otavamedia Oy
PL 298
00026 BASWARE

contact-filter ad sample
Erja Aalto
Mediakoordinaattori
erja.aalto@otava.fi
+358 40 531 6553
contact-filter ad sample
Marina Ahlberg
Mediakoordinaattori
marina.ahlberg@otava.fi
+358 400 451 933
contact-filter ad sample
Maria Ahoranta
Myyntipäällikkö
maria.ahoranta@saarsalo.fi
+358 44 243 3519
contact-filter ad sample
Niina Ahtee
Kampanjasuunnittelija
niina.ahtee@otava.fi
+358 40 7588 664
contact-filter ad sample
Kari Anttila
Tutkimuspäällikkö
kari.anttila@otava.fi
+358 40 5414 279
contact-filter ad sample
Mia Bonetti
Markkinointipäällikkö
mia.bonetti@otava.fi
+358 40 521 1152
contact-filter ad sample
Irene Easton (Opintovapaalla)
Tuottaja
irene.easton@otava.fi
+358 50 576 3431
contact-filter ad sample
Tuuli Eerola
Asiakasvastaava tuottaja
tuuli.eerola@otava.fi
+358 50 467 1342
contact-filter ad sample
Marita Enqvist
Key Account Manager
marita.enqvist@otava.fi
+358 400 656 757
contact-filter ad sample
Anneli Frantti
Asiakkuuspäällikkö
anneli.frantti@otava.fi
+358 40 751 4505
contact-filter ad sample
Sanna Grav
Tuottaja, liikkuva kuva
sanna.grav@otava.fi
+358 44 548 7546
contact-filter ad sample
Samppa Haapio
Asiakasvastaava tuottaja
samppa.haapio@otava.fi
+358 40 522 6618
contact-filter ad sample
Anna Haikarainen
Digituottaja
anna.haikarainen@otava.fi
+358 40 7171 032
contact-filter ad sample
Mikko Hallikainen
Tuottaja, webcast
mikko.hallikainen@otava.fi
+358 50 591 5509
contact-filter ad sample
Satu Halmesaari
Kaupallinen tuottaja
satu.halmesaari@otava.fi
+358 44 048 7401
contact-filter ad sample
Merja Haverinen
Liiketoimintajohtaja
merja.haverinen@otava.fi
+358 50 386 0672
contact-filter ad sample
Anna Huuhtanen (Vanhempainvapaalla)
Kaupallinen tuottaja
anna.huuhtanen@otava.fi
+358 50 380 4576
contact-filter ad sample
Johanna Hytönen
Asiakkuuspäällikkö
johanna.hytonen@otava.fi
+358 44 571 0705
contact-filter ad sample
Leena Hyyryläinen
Media-assistentti
leena.hyyrylainen@otava.fi
+358 50 310 6792
contact-filter ad sample
Sanna Ilonen
Key Account Manager
sanna.ilonen@otava.fi
+358 40 178 4062
contact-filter ad sample
Kirsikka Isohanni
Liiketoimintapäällikkö
kirsikka.isohanni@otava.fi
+358 50 310 3137
contact-filter ad sample
Tuija Isosuo
Asiakaspalvelupäällikkö
tuija.isosuo@otava.fi
+358 50 310 3102
contact-filter ad sample
Veli-Pekka Jaatinen
Myyntiryhmäpäällikkö
veli-pekka.jaatinen@otava.fi
+358 400 684 364
contact-filter ad sample
Kati Jalagin
Tuottaja
kati.jalagin@otava.fi
+358 40 736 7257
contact-filter ad sample
Anne Joukainen
Myyntipäällikkö
anne.joukainen@otava.fi
+358 50 310 3081
contact-filter ad sample
Verna Julkunen
Asiakasvastaava tuottaja
verna.julkunen@otava.fi
+358 50 586 1825
contact-filter ad sample
Tuomo Julmala
Key Account Manager
tuomo.julmala@otava.fi
+35850 494 9315
contact-filter ad sample
Jenni Juntunen
Asiakasvastaava tuottaja
jenni.juntunen@otava.fi
+358 50 327 5649
contact-filter ad sample
Maija Kajanto (Virkavapaalla)
Tuottaja
maija.kajanto@otava.fi
+358 50 568 0332
contact-filter ad sample
Erno Kalalahti
Kaupallinen tuottaja
erno.kalalahti@otava.fi
+358 40 840 0723
contact-filter ad sample
Tanja Kallio
Strategist & Concept Designer
tanja.kallio@otava.fi
+358 41 462 9066
contact-filter ad sample
Jaana Kalliokoski
Asiakasvastaava tuottaja
jaana.kalliokoski@otava.fi
+358 40 725 7040
contact-filter ad sample
Satu Karppinen (Virkavapaalla)
AD
satu.karppinen@otava.fi
+358 40 762 3400
contact-filter ad sample
Maarit Kauppinen
Head of Services
maarit.kauppinen@otava.fi
+358 40 525 9190
contact-filter ad sample
Jani Koivunen
Asiakkuusjohtaja
jani.koivunen@otava.fi
+358 40 514 1671
contact-filter ad sample
Jari Koskelo
Myyntipäällikkö
jari.koskelo@otava.fi
+358 40 527 9890
contact-filter ad sample
Juha Koski
Tuottaja, webcast
juha.koski@otava.fi
+358 50 310 7635
contact-filter ad sample
Juha Kurvinen
Myyntipäällikkö
juha.kurvinen@otava.fi
+358 40 541 5787
contact-filter ad sample
Sanna Laakkonen (Vanhempainvapaalla)
Asiakkuuspäällikkö
sanna.laakkonen@otava.fi
+358 50 492 2713
contact-filter ad sample
Janna Laiho
Myyntipäällikkö
janna.laiho@otava.fi
+358 50 374 8174
contact-filter ad sample
Risto Laine
Myyntijohtaja
risto.laine@otava.fi
+358 400 678 188
contact-filter ad sample
Tommi Lammi
Myyntipäällikkö
tommi.lammi@otava.fi
+358 40 159 9911
contact-filter ad sample
Päivi Leinonen
Mediakoordinaattori
paivi.leinonen@otava.fi
+358 44 072 0731
contact-filter ad sample
Larissa Lounassalo
Asiakkuuspäällikkö
larissa.lounassalo@otava.fi
+358 50 523 3491
contact-filter ad sample
Laura Lähdevuori
Tuottaja
laura.lahdevuori@otava.fi
+358 50 371 0900
contact-filter ad sample
Mari Matikainen
Analyytikko, digipalvelut
mari.matikainen@otava.fi
+358 40 565 8702
contact-filter ad sample
Suvi Maukonen (Vanhempainvapaalla)
Asiakasvastaava tuottaja
suvi.maukonen@otava.fi
+358 400 717 729
contact-filter ad sample
Jaana Merikallio
Markkinointipäällikkö
jaana.merikallio@otava.fi
+358 40 708 2494
contact-filter ad sample
Jukka Mildh
Head of Customer Team
jukka.mildh@otava.fi
+358 400 711 835
contact-filter ad sample
Henriikka Mäkelä
Digital Development Manager, Ad Operations
henriikka.makela@otava.fi
+358 40 159 3162
contact-filter ad sample
Paula Määttä
Content manager
paula.maatta@otava.fi
+358 50 529 3733
contact-filter ad sample
Mikko Nykänen
Myyntijohtaja
mikko.nykanen@saarsalo.fi
+358 40 567 6400
contact-filter ad sample
Maarit Nykänen
Vastaava tuottaja
maarit.nykanen@otava.fi
+358 40 717 1726
contact-filter ad sample
Joona Paavola
Kehityspäällikkö, liikkuva kuva
joona.paavola@otava.fi
+358 50 377 6601
contact-filter ad sample
Anne Penttilä
Asiakasvastaava tuottaja
anne.penttila@otava.fi
+358 44 222 6884
contact-filter ad sample
Vilma Petrelius
Kaupallinen tuottaja
vilma.petrelius@otava.fi
+358 50 310 3059
contact-filter ad sample
Harri-Pekka Pietikäinen
Kaupallinen tuottaja
harri-pekka.pietikainen@otava.fi
+358 45 132 3506
contact-filter ad sample
Jussi Piha
Myyntipäällikkö
jussi.piha@saarsalo.fi
+358 50 522 5475
contact-filter ad sample
Jukka Pulkkinen
Head of Digital Media Sales
jukka.pulkkinen@otava.fi
+358 50 390 4851
contact-filter ad sample
Piia Pöyhönen
Kampanjasuunnittelija
piia.poyhonen@otava.fi
+358 50 390 4880
contact-filter ad sample
Lea Rasimus
Media-assistentti
lea.rasimus@otava.fi
+358 50 390 4883
contact-filter ad sample
Thomas Reenpää
Kaupallinen tuottaja
thomas.reenpaa@otava.fi
+358 44 569 4833
contact-filter ad sample
Henrik Reenpää
Tuottaja
henrik.reenpaa@otava.fi
+358 45 132 3345
contact-filter ad sample
Outi Rinne
Mediakoordinaattori
outi.rinne@otava.fi
+358 400 418 585
contact-filter ad sample
Paula Ristimäki
Asiakasvastaava tuottaja
paula.ristimaki@otava.fi
+358 40 775 8019
contact-filter ad sample
Aki Ronkainen
Myyntipäällikkö
aki.ronkainen@otava.fi
+358 50 310 3133
contact-filter ad sample
Helena Räikkönen
Myyntipäällikkö
helena.raikkonen@otava.fi
+358 40 848 6900
contact-filter ad sample
Jere Saarelainen
Digisuunnittelija
jere.saarelainen@otava.fi
+358 41 432 9831
contact-filter ad sample
Kari Salko
Myyntipäällikkö
kari.salko@otava.fi
+358 400 604 133
contact-filter ad sample
Mikko Salmensuo
Myyntipäällikkö
mikko.salmensuo@saarsalo.fi
+358 44 777 5112
contact-filter ad sample
Salla Salokanto
Mediakoordinaattori
salla.salokanto@otava.fi
+358 40 754 9349
contact-filter ad sample
Katja Sampo
Tutkimuspäällikkö
katja.sampo@otava.fi
+358 40 765 3335
contact-filter ad sample
Tiina Sihvonen
Kampanjasuunnittelija
tiina.sihvonen@otava.fi
+358 50 304 8161
contact-filter ad sample
Harri Silvonen
Myyntipäällikkö
harri.silvonen@otava.fi
+358 400 608 766
contact-filter ad sample
Mats Stenvall
Kaupallinen tuottaja
mats.stenvall@otava.fi
+358 400 443 322
contact-filter ad sample
Fredrik Ström
Myyntipäällikkö
fredrik.strom@otava.fi
+358 40 575 2535
contact-filter ad sample
Riku Suuriniemi
Myyntiryhmäpäällikkö
riku.suuriniemi@saarsalo.fi
+358 40 708 8564
contact-filter ad sample
Anita Suuronen
Markkinointisihteeri
anita.suuronen@otava.fi
+358 50 438 0833
contact-filter ad sample
Jaana Suviola-Suni
Kampanjasuunnittelija
jaana.suviola-suni@otava.fi
+358 40 594 1309
contact-filter ad sample
Kati Särkelä
Asiakasvastaava tuottaja
kati.sarkela@otava.fi
+358 50 557 6686
contact-filter ad sample
Tomi Takanen
Johtaja, BtoB myynti
tomi.takanen@otava.fi
+358 50 310 3052
contact-filter ad sample
Henna Tanskanen
Asiakasvastaava tuottaja
henna.tanskanen@otava.fi
+358 45 120 4801
contact-filter ad sample
Väinö Teittinen
AD, digisuunnittelija
vaino.teittinen@otava.fi
+358 40 717 2616
contact-filter ad sample
Ilkka Terkomaa
Myyntijohtaja
ilkka.terkomaa@otava.fi
+358 400 406 374
contact-filter ad sample
Selja Tiilikainen
Mediakoordinaattori
selja.tiilikainen@otava.fi
+358 50 310 3060
contact-filter ad sample
Antti Tikkanen
Myyntipäällikkö
antti.tikkanen@otava.fi
+358 45 842 7800
contact-filter ad sample
Timo Toiviainen
Asiakasvastaava tuottaja
timo.toiviainen@otava.fi
+358 50 301 3855
contact-filter ad sample
Sanna Tuominen
Tuotepäällikkö
sanna.tuominen@otava.fi
+358 400 580 058
contact-filter ad sample
Linda Tverin (Vanhempainvapaalla)
Tuotepäällikkö, Customer Insight
linda.tverin@otava.fi
+358 40 569 2856
contact-filter ad sample
Diana Törnroos
Asiakkuuspäällikkö
diana.tornroos@otava.fi
+358 40 539 1896
contact-filter ad sample
Minna Vaarala
Mediasuunnittelija
minna.vaarala@otava.fi
+358 40 849 5181
contact-filter ad sample
Niko Vahtera
Key Account Manager
niko.vahtera@otava.fi
+358 50 359 0577
contact-filter ad sample
Pasi Vallittu
Tuottaja
pasi.vallittu@otava.fi
+358 50 546 9881
contact-filter ad sample
Jari Vehola
Myyntipäällikkö
jari.vehola@otava.fi
+358 500 929 806
contact-filter ad sample
Miia Venermo
Projektipäällikkö
miia.venermo@otava.fi
+ 358 50 599 2026
contact-filter ad sample
Tea Vihersaari
Markkinointikoordinaattori
tea.vihersaari@otava.fi
+358 40 706 4859
contact-filter ad sample
Tarja Vilhunen
Mediakoordinaattori
tarja.vilhunen@otava.fi
+358 50 310 3021
contact-filter ad sample
Taru Virtanen (vanhempainvapaalla)
Asiakasvastaava tuottaja
taru.virtanen@otava.fi
+358 400 328 919
contact-filter ad sample
Veli-Matti Vänninmaja
Liiketoiminnan johtaja
veli-matti.vanninmaja@otava.fi
+358 40 527 1075
contact-filter ad sample
Milla Wiksten
Johtaja, markkinointi ja tutkimus
milla.wiksten@otava.fi
+358 40 700 1861
contact-filter ad sample
Monika Winqvist
Tuottaja
monika.winqvist@otava.fi
+358 50 524 7880
contact-filter ad sample
Virpi Åberg
Key Account Manager
virpi.aberg@otava.fi
+358 40 709 3137
contact-filter ad sample
Maria Öfverström
Asiakasvastaava tuottaja
maria.ofverstrom@otava.fi
+358 40 524 1600
contact-filter ad sample
Riku Österlund
Head of Digital
riku.osterlund@otava.fi
+358 50 389 2949